Prodaja karata i publikacija

Karte i publikacije Hrvatskog hidrografskog instituta prodaju isključivo ovlašteni distributeri. Službene elektroničke pomorske navigacijske karte (ENC) Hrvatskog hidrografskog instituta dostupne su preko regionalnog koordinacijskog centra PRIMAR i njegove mreže ovlaštenih distributera www.primar.org.

Kontakt osoba za suradnju s ovlaštenim distributerima i distribuciju INFO karte
tel. 021 308807
fax. 021 348151



Naziv Adresa Email / Web Tel / Fax
Naval-Adria, Rijeka, ured Budicinova 7
51000 Rijeka
Hrvatska
naval.jasenko@gmail.com
www.naval-adria.hr
+385 (0)51 267635
+385 (0)51 267258
- Nautika, Bakar Bakar
51222 Bakar
Hrvatska
naval.jasenko@gmail.com
www.naval-adria.hr
+385 (0)51 761730
+385 (0)51 761730
Geosustavi, Split Gundulićeva 26
Dalma - Dobri
21000 Split
Hrvatska
info@geosustavi.hr
www.geosustavi.hr
+385 (0)21 582208
+385 (0)21 484556
Dominović, Zagreb Hrvatske bratske zajednice 4
zgrada NSK
10001 Zagreb
Hrvatska
dominovic@dominovic.hr
www.hhi.hr/webshop
+385 (0)1 6150 315
+385 (0)1 6130 111
Marina Stores, Split, Direkcija Obala Lazareta 1
21000 Split
Hrvatska
direkcija@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)21 344371
+385 (0)21 344371
- Marina Stores, Zagreb Cvjetna cesta 11
10000 Zagreb
Hrvatska
zagreb@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)1 6183 342
+385 (0)1 6183 341
- Marina Stores, Šibenik Obala dr. Franje Tuđmana 2
22000 Šibenik
Hrvatska
sibenik@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)22 212268
+385 (0)22 212268
- Marina Stores, Dubrovnik Na Skali 4
20236 Mokošica-Dubrovnik
Hrvatska
dubrovnik@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)20 454073
+385 (0)20 454073
- Marina Stores, Pula Riva 14
52000 Pula
Hrvatska
pula@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)52 210904
+385 (0)52 210904
- Marina Stores, Rijeka M. Barača 3
51000 Rijeka
Hrvatska
rijeka@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)51 343173
+385 (0)51 343173
- Marina Stores, Zadar Franka Lisice 91
23000 Zadar
Hrvatska
zadar@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)23 302147
+385 (0)23 302147
- Marina Stores, Makarska Kralja Zvonimira 3
21300 Makarska
Hrvatska
makarska@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)21 679389
+385 (0)21 679389
- Marina Stores, Dubrovnik, Gruž Obala Pape Ivana Pavla II 24
20000 Dubrovnik
Hrvatska
gruz@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)20 313063
+385 (0)20 313063
- Marina Stores, Biograd na Moru Kralja Petra Svačića 14
23210 Biograd na Moru
Hrvatska
biograd@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)23 700866
+385 (0)23 700866
- Marina Stores, Trogir Put Cumbrijana 22
21220 Trogir
Hrvatska
trogir@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)21 883031
+385 (0)21 883031
- Marina Stores, Vodice Dulcin 63
22211 Vodice
Hrvatska
vodice@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)22 247544
+385 (0)22 247544
- Marina Stores, Split, Mejaši Josipa Jovića 8
21000 Split
Hrvatska
mejasi@lalizas.com
www.marinastores.hr
+385 (0)21 566683
+385 (0)21 566683
Inventing, Zagreb Palinovečka 19f
10000 Zagreb
Hrvatska
inventing@zg.t-com.hr
+385 (0)1 6523 921
+385 (0)1 6523 921
Bernwieser Seekarten + Flight Shop Engerthstrasse 237/10
1020 Wien
Austria
bernwieser@bernwieser.at
www.bernwieser.at
+431 9855166
+431 9829444
Navigatore, Poreč Riva Amfora 7, Červar-Porat
52440 Poreč
Hrvatska

+385 (0)52 436663
+385 (0)52 436663
AC Nautik e.U Anton Hubmann Platz 1
8077 Gössendorf
Austria
support@kuestenpatent-kroatien.at
www.kuestenpatent-kroatien.at
+43 (0)676 3074163
Enciklopedija d.o.o. Visoka 8
21000 Split
Hrvatska


- Prodavaonica Split Dražanac 45
21000 Split
Hrvatska
encinautika@gmail.com
021 398 406
Aurani d.o.o. Banjol 101
51280 Rab
Hrvatska
aurani@ri.t-com.hr
051 774 823
051 725 450
- Prodavaonica 1 Banjol 101
51280 Rab
Hrvatska

051 774 823
051 725 450
- Prodavaonica 2 Priko 40
51550 Mali Lošinj
Hrvatska
aurani@ri.t-com.hr
051 233 399
051 233 399
Delalija trgovina d.o.o. Petrovaradinska 5a
10000 Zagreb
Hrvatska
delalija-trgovina@zg.t-com.hr
www.delani.hr
01 3866 785
098 299 880